Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View

  • 119 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View Boedapest van 119 m² heeft een eersteklas ligging en biedt uitzicht op de rivier op circa 25 minuten te voet van de Váci utca. Het 3-slaapkamer appartement is gelegen binnen 900 meter verwijderd van Nyugati treinstation en in de buurt van Marko utca busstation.

In de accommodatie zijn een apart toilet en een douche voorzien om uw comfort te vergroten. Verder zijn er een haardroger en handdoeken beschikbaar.

Naast self-catering voorzieningen zoals een kitchenette, biedt Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View gasten een privé-eetruimte waar ze van hun maaltijden kunnen genieten.

Het appartement ligt 2 km verwijderd van het Heldenplein en binnen 10 minuten lopen van het Kossuth Lajos Square metrostation. Gasten kunnen gemakkelijk Plein van de Vrijheid vinden, dat op een korte afstand van Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View ligt. Het Városliget is 2,1 km verwijderd van de 2-badkamer accommodatie genesteld. Het appartement is gelegen niet ver van Budapest Margaret Bridge- Buda stadsspoorweg.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View Boedapest
Margaret Bridge Residence Ac Bathtub
Mobiele prijsaanbieding

Margaret Bridge Residence Ac Bathtub

10
Voortreffelijk 1 beoordeling
46 m van de accommodatie
Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking
Mobiele prijsaanbieding

Blue Danube Apartment Downtown With Free Parking

9.1
Schitterend 122 beoordelingen
143 m van de accommodatie
USD 137 USD 123
per nacht
Cheerful Studio In The City Center
Mobiele prijsaanbieding

Cheerful Studio In The City Center

193 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    26 km

    Treinstations

    Nyugati station
    800 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Luchthavenshuttle (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • Bagageopslag
    • Geldwisselkantoor
    • Autoverhuur

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Geluiddichte kamers
    • Zithoek
    • Terras
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Parketvloer

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Allergievrije kamers
    • Lift
    • ATM/Geldautomaat
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 01:00 tot 10:00
    LicentienummerMA23080985
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View gelegen?
      Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View is in de wijk Pieschen gesitueerd, op circa 25 minuten te voet van de Váci utca.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View zijn onder andere het Városliget, de Váci utca, het Heldenplein.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View te verblijven?
      Een overnachting in Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View kost €166.
    • Biedt het appartement een pendeldienst naar de luchthaven?
      Ja, het appartement heeft autoservice.
    • Is er een keuken in Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View?
      Bij Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met koffie- en theefaciliteiten, een koelkast, een oven.
    • Wat is de afmeting van Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View?
      Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View meet 119 m².
    • Welke faciliteiten worden aangeboden bij Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View?
      De belangrijkste faciliteiten van Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View zijn een geldautomaat en een valutawissel.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Boedapest
    26 km

    Treinstations

    Nyugati station
    800 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury 3Bedrm 2Bathrm Apartment With Danube River View Boedapest

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten